logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.21037735440506 16.577619282825605 Agentura Berenika, s.r.o. http://www.berenika.info
náhled www - webshot.jpg

Agentura Berenika, s.r.o.

Jsme reklamní agentura, jejíž vznik se datuje k roku 1994. Díky zkušenostem získaným za tuto dobu se těžištěm našich služeb stal komplexní servis v oblasti podpory prodeje. Vzhledem k vybudované široké databázi profesionálních vyškolených hostesek a supervizorů jsme schopni realizovat reklamní aktivity v rámci území celé České republiky. Zakázky připravujeme ve formě projektů na klíč tak, abychom vyhověli všem specifickým požadavkům našich klientů. Je pro nás prvořadá kvalita a efektivita kampaně, přičemž zvláštní důraz klademe na vysokou míru přizpůsobení se okamžitým požadavkům zjištěným průběžnými analýzami kampaně, aktualizovanými systémem kontrolních mechanismů. Součástí hodnocení a výsledků kampaně je zpracování získaných dat na základě podrobného průběžného monitoringu (poptávka a reakce zákazníků, prodeje, cenové audity)údajů dle požadavků klienta.

Web: http://www.berenika.info


Adresa: Agentura Berenika, s.r.o. Slezská 656/9
61600  Brno http://www.berenika.info


mobil: +420 603 180 410

mobil: +420 604 287 422

mail: agentura@berenika.info

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz