logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0689596 14,3851241 Brista, s.r.o. - Hotel Popelka http://www.hotelpopelka.cz

Brista, s.r.o. - Hotel Popelka

Hotel Popelka**** si klade za cíl stát se hostům při jejich návštěvě Prahy druhým domovem. Hosté se mohou v našem hotelu s přátelskou atmosférou a komfortem uvolnit a vychutnat si nádherný pobyt v historické Praze. Svůj pobyt strávíte v nekuřáckých pokojích a apartmánech. Dle individuálních požadavků můžeme připravit také plnohodnotné přistýlky nebo dětskou postýlku. Pokoje jsou zařízeny v elegantně moderním stylu. K jejich vybavení patří telefon , televizor se satelitním příjmem, minibar a trezor. Mnohé hosty jistě potěší možnost vysokorychlostního připojení na internet přímo na pokoji, které je poskytováno zdarma.

Web: http://www.hotelpopelka.cz


Adresa: Brista, s.r.o. - Hotel Popelka Na Popelce 215/12
150 00  Praha-Smíchov http://www.hotelpopelka.cz


pevná: +420 251 115 000

mail: popelka@hotelpopelka.cz

fax: +420 251 115 001

Kategorie

Klíčová slova

ubytování, hotel, praha, nekuřácké pokoje, brista, hotel popelka, apartmány, hotely v praze

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz