logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,7693912 13,4048886 Berky Josef http://www.instalaterstvijb.webmium.com
náhled www - webshot.jpg

Berky Josef

Zabýváme se nejen instalatérskými službami. Nabízíme kompletní poradenské,dodavatelské,revizní a montážní služby na klíč. Naše služby: instalatérství, topenářství, plynoinstalace, solární systémy, tepelná čerpadla, kanalizace - odpady, rekonstrukce bytových jader, izolatérství tepelné - chladírenské, úpravy interiérů, další práce dle dohody.

Web: http://www.instalaterstvijb.webmium.com


Adresa: Berky Josef Na Roudné 176
30100  Plzeň http://www.instalaterstvijb.webmium.com


mobil: +420 604 643 766

mail: josef.berky@atlas.cz

Kategorie

Klíčová slova

instalatér Plzeň, topenář Plzeň, plynař Plzeň, tepelná čerpadla Plzeň, izolatérství Plzeň, vzduchotechnika Plzeň, odpady Plzeň, kanalizace Plzeň, pokrývač Plzeň, instalatérství, topenářství, plyn, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, plynové kotle, kotle na tuhá paliva, solární systémy

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Josef Berky

Na Roudné 176
30100 Plzeň

IČ: 63543435

Plátce DPH