logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,257004 13,9049411 Michaela Jounová - Beauty center http://www.beauty-center.cz
náhled www - www-beauty-center.png

Michaela Jounová - Beauty center

V Beauty center nabízíme širokou škálu služeb. Jedná se o kosmetické ošetření, depilace voskem, laserové ošetření, trvalé na řasy, procedury pro odstranění celulitidy a obezity, detoxikaci organismu, lymfatickou drenáž, tvarování postavy - posilování svalstva, zpevnění ochablého svalstva, trvalé odstranění chloupků a popraskaných žilek a mnoho dalších procedur. Mikrojehličková terapie a mezoterapie. Dále provádíme kavitace - bezbolestná neinvazivní liposukce.

Web: http://www.beauty-center.cz


Adresa: Michaela Jounová - Beauty center Komenského 105
38601  Strakonice http://www.beauty-center.cz


mobil: +420 605 265 168

mail: info@beauty-center.cz

Kategorie

Klíčová slova

kosmetické ošetření, depilace voskem, laserové ošetření, strakonice, mikrojehličkování, mezoterapie, lash, lifting, botox

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz