logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,3169795 15,7178377 TESAŘSTVÍ HYPIUS http://www.tesarstvihypius.cz
náhled www - www-hypius.png

TESAŘSTVÍ HYPIUS

Zabýváme se rekonstrukcí, stavbou střech a všemi ostatními tesařskými pracemiRealizujeme klempířské prácepokrývačské prácestřechy na klíčpodkrovípůdní vestavbyzahradní altánypergolystřešní oknarekonstrukce střechdřevostavby, atd. Klademe důraz na kvalitu a dobře odvedenou práci. Ke svým zákazníkům se chováme přátelsky a vždy dodržíme slovo. 

Web: http://www.tesarstvihypius.cz


Adresa: TESAŘSTVÍ HYPIUS Hněvčeves 46
50315  Nechanice http://www.tesarstvihypius.cz


mobil: +420 602 473 437

mail: jaroslavhypius@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

klempířské práce tesařské práce pokrývačské práce střechy na klíč podkroví půdní vestavby dodávka materiálů zahradní altány pergoly střešní okna rekonstrukce střech dřevostavby hradec králové, královéhradecký kraj, pardubice, pardubický

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz